تیم برق دزفول، مقام قهرمانی مسابقات مینی فوتبال گرامیداشت دهه فجر شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان را به دست آورد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، در آخرین روز این دوره از مسابقات، دو تیم توزیع برق و برق منطقه ای دزفول به مصاف هم رفتند که در پایان تیم توزیع برق با احتساب ضربات پنالتی با نتیجه 4 بر 3 به پیروزی رسید و عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کرد.

همچنین در دیدار رده بندی، امور آب شمال غرب توانست با غلبه بر امور پشتیبانی شبکه های آبیاری شمال خوزستان، عنوان سومی این دوره از مسابقات را کسب کند.  

عناوین "آقای گل" و "بهترین بازیکن" این دوره از مسابقات مینی فوتبال به ترتیب به "حسین نوروزی" از تیم برق دزفول و "هادی جهانی" از تیم امور آب شمال غرب رسید.

گفتنی است در حاشیه مسابقات، مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آتش نشانان فداکار حادثه پلاسکو تهران، با اهدای گل از تلاش صادقانه کارکنان آتش نشانی دزفول تجلیل کرد.

در مسابقات مینی فوتبال گرامیداشت دهه فجر که به میزبانی شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان در زمین چمن کوی سوم شعبان دزفول برگزار شد؛ پنج تیم معاونت تعمیرات، حراست، کرخه شمالی، بهره برداری و امورپشتیبانی از شرکت بهره برداری شمال خوزستان و سه تیم نیز از توزیع برق دزفول، برق منطقه ای دزفول و امور آب شمال غرب دزفول به رقابت پرداختند.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری ناحیه شمال
عکاس: محمدرضا نیاکان
خبرنگار: مسعود پرموز