به مناسبت 17 مردادماه  روز خبرنگار، از فعالان اطلاع رسانی در شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری ناحیه شمال خوزستان تجلیل شد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان مدیرعامل شبکه های آبیاری شمال خوزستان، ارتباط دو سویه با مشترکان و پاسخگویی شبانه روزی به درخواست های کشاورزان را پدیده ای نو در حوزه آب کشاورزی توصیف کرد و گفت: با توجه به تعداد زیاد کشاورزان منطقه شمال خوزستان و پراکندگی موقعیت جغرافیائی آنها، استفاده از تکنولوژی های نوین ارتباطی بسیار کارساز است.

"محمد اسلامی" افزود: برخی از مسائل و چالش های حوزه تامین و توزیع آب کشاورزی ممکن است بدلیل گستردگی شبکه های آبیاری تحت پوشش از دید شرکت مخفی بماند که این خلا می تواند با استفاده از شهروند خبرنگار افتخاری جبران شود.

وی تاسیس کانال اطلاع رسانی "میراب" را در فضای مجازی، نمونه ای از ارتباط دو سویه بین شرکت و مشترکان برشمرد و گفت:این نوع ارتباط قطعا به رضایت مندی مشتری به عنوان اصلی ترین هدف شرکت منجر می شود.

 مدیرعامل شبکه های آبیاری شمال خوزستان تصریح کرد: ظرفیت فنی پیام رسان های مجازی، شرایطی را فراهم کرده است که از این طریق می توان بسیاری از چالش های حوزه آب کشاورزی از جمله مدیریت کم آبی و بهبود مصرف آب را مطرح و برای آنها چاره اندیشی کرد.

 در آئین تجلیل از فعالان اطلاع رسانی در شبکه های آبیاری شمال خوزستان از مدیر و نمایندگان خبری کانال میراب "محمدرضا سپهری"، "عبدالعلی کرمی"، "عبدالرضا نکوئی فرد"، "مصطفی شریف"، "امین فروزمند"، "توکل دادفر"، "علی ندائی"، "قاسم نیره قلعه نوئی" و "مسعود پرموز" قدردانی شد.

در این مراسم از "نعمت پازن"، "غلامرضا پاکمنش" و "عبدالحمید بهره بر"  به عنوان مدیران پاسخگو به مشترکان در حوزه بهره برداری و تعمیرات شرکت تقدیر شد.

کانال "میراب" با نشانی @mirabdez در پیام رسان سروش علاوه بر ارائه آخرین اخبار و اطلاعات در حوزه آب کشاورزی، به سئوالات کشاورزان و مشترکان شبکه های آبیاری شمال خوزستان پاسخ می دهد.

سال گذشته در این کانال اطلاع رسانی به بیش از 571 پیام مشترکان شبکه های آبیاری شمال خوزستان پاسخ داده شد.  

شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان، مدیریت ۱۸۰ هزار هکتار از شبکه های آبیاری دز و کرخه شمالی را با بیش از ۱۸ هزار مشترک بر عهده دارد.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری ناحیه شمال