مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان، به بار نشستن میلیون ها تُن انواع محصولات کشاورزی در منطقه شمال خوزستان را مرهون تلاش کارکنانی دانست که در سرما و گرما آب را به مزارع کشاورزی می رسانند.  

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان"محمد اسلامی" در آئین تجلیل از کارکنان توزیع آب شرکت گفت: تامین و توزیع آب در شرایط سخت خشکسالی تابستان امسال، برگ زرینی از خدمتگزاری کارگزاران بخش آب کشاورزی را رقم زد که ثمره آن در بازار محصولات کشاورزی منطقه مشهود است.  

وی همراهی صمیمانه پرسنل شبکه های آبیاری شمال خوزستان با کشاورزان و حل مشکلات آنها به ویژه در شرایط کم آبی سال جاری را ارزشمند توصیف کرد 

اسلامی، از پشتیبانی بخش های مختلف ستادی و حوزه تعمیرات شرکت در یاری رسانی به واحدهای خدمت دهنده به کشاورزان قدردانی کرد.

در آئین تجلیل از کارکنان بخش توزیع آب، 74 تن از کارکنان حوزه بهره برداری از شبکه های آبیاری دز و کرخه شمالی با اهدای لوح سپاس تجلیل شدند.

شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان با 18 هزار مشترک، مدیریت شبکه های آبیاری دز و کرخه شمالی را در وسعتی قریب به ۱۸۰ هزار هکتار برعهده دارد.

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری ناحیه شمال
عکاس: مصطفی شریف
خبرنگار: مسعود پرموز