سرپرست فرمانداری ویژه شهرستان دزفول مدیریت منابع آبی و رونق کشاورزی را از زیرساخت های اساسی شهرستان دزفول عنوان کرد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان "امید بن عباس" در اولین دیدار مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان با وی با اشاره به سیلاب ابتدای سال جاری گفت: بارش های فراوان سال زراعی گذشته نباید ما را از اهمیت مصرف بهینه آب غافل کند.

وی به ضرورت خدمات دهی مطلوب به مردم اشاره کرد و گفت: اینکه چه شخصی در راس هر دستگاه و مجموعه اداری قرار می گیرد برای مردم مهم نیست بلکه ارائه خدمات با اولویت بندی درست، خواسته عمومی است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان نیز با تشریح وضعیت شبکه های آبیاری منطقه، خدمت رسانی به  مردم را از ضرورت های کاری عنوان کرد و گفت: علیرغم خشکسالی و پربارشی بی سابقه سال گذشته، تامین و توزیع آب کشاورزی در منطقه شمال خوزستان به خوبی صورت گرفته است.

 "یعقوب کرمی" حفظ و نگهداری تاسیسات ارزشمند شبکه های آبیاری شمال خوزستان را مهم توصیف کرد و گفت: استفاده از ظرفیت مدیریت عالی شهرستان می تواند در کاهش برخی تخلفات و چالش های حفاظت از تاسیسات بسیار موثر باشد.

"امید بن‌عباس" روز پنجشنبه  21 آذرماه سال جاری در نشست شورای اداری دزفول به عنوان سرپرست فرمانداری ویژه این شهرستان معرفی شد.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری ناحیه شمال
خبرنگار: مسعود پرموز