مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان از اتمام عقد قرارداد آب محصولات کشاورزی زمستانه جهت جلوگیری از ازدحام در امور مشترکین این شرکت و کاهش شیوع بیماری کرونا خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "یعقوب کرمی" گفت: آب اراضی کشاورزی بصورت موقت تامین می شود و کشاورزان جهت آبیاری اراضی خود نگرانی نداشته باشند.

وی با اشاره به هماهنگی انجام شده با سازمان آب و برق خوزستان تاکید کرد: برای کشاورزانی که تاکنون بهر دلیلی موفق به عقد قرارداد آب محصولات زمستانه نشده اند بعد از 15 فروردین ماه سال آینده مهلتی برای عقد قرارداد آب در نظر گرفته می شود.

کرمی از مشترکان شبکه های آبیاری شمال خوزستان خواست جهت سلامتی خود  فقط  در موارد بسیار ضروری به امور مشترکین مراجعه نمایند.

وی تاکید کرد: در صورت لزوم مشترکان می توانند جهت پیگیری درخواست های خود بصورت شبانه روزی از طریق کانال میراب در پیام رسان ایتا به نشانی @mirabdez و در ساعات اداری از طریق شماره تلفن ۴۲۳۲۱۲۲۸ اقدام نمایند.

شبکه های آبیاری شمال خوزستان شامل دز و کرخه شمالی  بیش از ۱۸هزار مشترک دارد که در دوفصل زراعی تابستان وزمستان با شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان قرارداد آب منعقد می نمایند.

 

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری ناحیه شمال
خبرنگار: مسعود پرموز