کارکنان شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان علاوه بر استفاده از ماسک در محل کار با استقرار در دو نقطه مرکز شهر دزفول، به ترغیب همشهریان خود، برای استفاده از ماسک پرداختند. 

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، در پی فراخوان فرمانداری ویژه شهرستان دزفول مبنی بر مشارکت کارکنان دستگاه های اداری و انجمن های مردم نهاد در پویش من ماسک می زنم، کارکنان شرکت بهره برداری شمال خوزستان با نصب دو جایگاه ویژه در میدان بسیج و تقاطع بلوار فتح المبین و آفرینش دزفول، با اهدای ماسک رایگان به مردم در رزمایش سفیران سلامت دزفول حضور فعال داشتند.

"محسن سعادت فر"، مدیرعامل شرکت، در حاشیه رزمایش فوق، بر اهمیت رعایت بهداشت عمومی بویژه در محل کار تاکید کرد و گفت: در کلیه واحدهای ستادی و عملیاتی شرکت استفاده از ماسک الزامی شده است.

وی با اشاره به گرمای شدید هوا و حجم وسیع فعالیت انتقال و توزیع آب در شبکه های آبیاری دز و کرخه شمالی، استفاده از ماسک را برای پرسنل، سخت و قابل تحسین توصیف کرد.

سعادت فر، به پویش مجازی # من در محل کار ماسک می زنم  در شرکت بهره برداری شمال خوزستان اشاره کرد و گفت: استفاده از ماسک در محل کار تا شکست کامل کرونا ادامه خواهد داشت.    

رزمایش سفیران سلامت در دزفول به عنوان یک الگو و نمونه در نشست ستاد کرونای استان خوزستان معرفی و اجرای آن در سایر شهرستان‌های استان نیز به عنوان دستور کار مصوب شده است.

 

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری ناحیه شمال
عکاس: امین قصری
خبرنگار: مسعود پرموز