فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان از برگزاری نمایشگاه کتاب دفاع مقدس در ساختمان مرکزی این شرکت  و استقبال عمومی از آن خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان ، "مصطفی زاده دباغ" گفت: در این نمایشگاه بیش از 200 عنوان کتاب در قالب های مختلف خاطره، رمان، داستان، تحلیلی در حوزه دفاع مقدس در معرض دید علاقمندان به این مقوله قرار گرفت.

وی به نقش کارکنان شبکه آبیاری دز در تامین امکانات لجستیکی رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: در آئینی با حضور مدیرعامل شرکت از کارکنان پیشکسوت رزمنده "احمد محمد زاده" و "حسین شیعتیان" با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

زاده دباغ افزود: به این مناسبت کلیپ صوتی با عنوان "صنعت آب و برق، افتخار آفرین دوران دفاع مقدس" و مصاحبه فرمانده بسیج صنعت آب و برق خوزستان در دوران مقدس از رادیو دزفول، پخش شد.  

وی به فراخوان اعلام شده در شرکت جهت جمع آوری عکس و فیلم های دوران دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: انتشار تصاویر رزمندگان شرکت در مناطق عملیاتی از طریق پیام رسان روابط عمومی شرکت از دیگر برنامه های هفته دفاع مقدس در این شرکت است.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری ناحیه شمال
خبرنگار: حمیدرضا علی پور