تیم شنای سازمان آب و برق خوزستان در هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی وزارت نیرو با کسب 7 نشان طلا و 2 نشان نقره در رقابت های "انفرادی" و کسب مقام اول "امدادی تیمی"، قهرمان این دوره از مسابقات شد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، در هجدهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی وزارت نیرو در شهر مشهد، تعداد 100 نفر در قالب 20 تیم در دو رشته "کرال سینه" و "قورباغه" با هم به رقابت پرداختند که تیم های "سازمان آب و برق خوزستان"، "صنعت آب و برق خراسان رضوی" و "صنعت آب و برق گیلان" به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

در این دوره از مسابقات، شناگران تیم سازمان آب و برق خوزستان "محمدرضا نجیب" در گروه سنی 55 تا 59 سال مقام اول رشته های کرال سینه و قورباغه، "مهرزاد بختیاری" در گروه سنی 50 تا 54 سال مقام اول رشته های کرال سینه و قورباغه، "مهرداد پیرزاد" در گروه سنی 45 تا 49 سال مقام دوم رشته قورباغه، "رضا رزاقی" در گروه سنی 40 تا 44 سال مقام اول رشته های کرال سینه و قورباغه، "ایمان آرامش" در گروه سنی 30 تا 35 سال مقام اول کرال سینه و دوم قورباغه را کسب کردند.

در مسابقات شنای امدادی آزاد نیز، "محمدرضا نجیب"، "مهرزاد بختیاری"، "مهرداد پیرزاد" و "رضا رزاقی"، از بین 11 تیم شرکت کننده موفق به کسب مقام اول این دوره از مسابقات شدند.

"محسن ویسیان" به عنوان مربی و "حسین برازش" به عنوان سرپرست، تیم شنای آقایان سازمان آب و برق خوزستان را همراهی کردند.

هجدهمین دوره مسابقات شنای قهرمانی وزارت نیرو، 20 اردیبهشت ماه به میزبانی شرکت آبفای خراسان رضوی در مشهد برگزار شد.

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان