بسیج کارمندی سد و نیروگاه کارون3 به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر افتتاح شد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "نصرالله طاهری" با بیان اینکه بعد از تشکیل شرکت مدیریت تولید وبهره برداری در این سد و نیروگاه که حدود یک سال و اندی از آن می گذرد، فعالیت های مختلفی از نظر ساختار سازمانی، پرسنلی و مسائل فنی که در نیروگاه وجود داشت با همکاری های مستمر سازمان آب و برق خوزستان و همکاری مقامات منطقه به خوبی مرتفع گردید و شرکت تثبیت شد، تصریح کرد: در این مدت یکی از کارهای فرهنگی که تا حالا زمین مانده بود، گشایش بسیج کارمندی بود که به فضل پروردگار در ایام مبارک و خجسته دهه فجر با نام شهید مدافع حرم، حجت الاسلام مصطفی خلیلی بلوطکی افتتاح شد.

وی در آیین افتتاحیه با حضور جمعی از مسئولان شرکت و  میهمانان دعوت شده خاطرنشان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طول حیاط و شکوفایی خود توانسته منشور پر افتخارخود را به جهانیان به اثبات برساند و در این رهگذر فرزندان انقلاب نیز پایمردی و رشادت های زیادی در عرصه­ های مختلف بخصوص در طول جنگ تحمیلی از خود به یادگار گذاشتند.

مدیرعامل شرکت مدیریت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه کارون3 افزود: یکی از دستاوردهای مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی تشکیل سپاه پاسداران و متعاقب آن بسیج مستضعفان بود که کشور ایران را در برابر همه حوادث از جمله تهدیدهای بدخواهان بیمه و تاکنون ملت شریف ایران درسایه این دو قطب  قدرتمند در آرامش و آسایش هستند.

وی همچنین با بیان اینکه ما وظیفه داریم در کنار فعالیت های اقتصادی به فعالیت های اجتماعی و سیاسی که ترسیم کننده سیاست های کلی نظام مقدس جمهوری اسلامی است حرکت نماییم، گفت: امیدوارم که ما بتوانیم نهایت استفاده را از این پایگاه و فعالیت های فرهنگی آن ببریم و مامن و ماوای امنی برای ما باشد.

سخنرانان دیگر این مراسم حجت الاسلام آورنده ائمه جماعت سد کارون3، سرهنگ ابراهیم ساعدی فرمانده حوزه مقاومت بسیج سازمان آب و برق خوزستان و سرهنگ فتاحی فرمانده بسیج ادارات شهرستان ایذه بودند که هر کدام به طور جداگانه در خصوص بسیج و اهمیت آن در این برهه از زمان سخنانی ایراد کردند.

در این آیین، لوح تقدیری به خانواده شهید مدافع حرم، حجت الاسلام مصطفی خلیلی بلوطکی اهدا و بسیج کارمندی سد و نیروگاه کارون3 به دست برادر شهید افتتاح شد.

منبع: روابط عمومی شرکت تولید و بهره‌برداری سد و نیروگاه کارون 3