رئیس روابط عمومی سد و نیروگاه کارون3، از دیدار جمعی از کارکنان آن سد با خانواده های معزز شهیدان خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، این دیدار به مناسبت هفته دفاع مقدس با هماهنگی امور ایثارگران  سد مذکور انجام و از خانواده شهید سید یارعلی آفتاب تجلیل شد.

"علی شاولی" اقتدار، امنیت وآرامش امروز کشور را مدیون از جان گذشتگی شهدا و صبر و مقاومت خانواده های آنان دانست و افزود: تکریم و دیدار از خانواده شهدا وظیفه همه ما می باشد و باید به فرهنگی در بین مسوولان و همه دستگاه ها و ادارات مهم کشور تبدیل و نهادینه شود.

وی خاطر نشان کرد: در این دیدارکه با استقبال گرم و صمیمی برادران گرامی و مادرمحترم شهید انجام شد خاطراتی شنیدنی و مستدلی از زبان این بزرگواران در مورد آن شهید آسمانی نقل گردید که در نوع خود قابل تامل و ارج گذاری است.

"علی رحیمی"، مسئول امور ایثارگران سد و نیروگاه کارون3، در حاشیه این دیدار با بیان اینکه امور ایثارگران شرکت قصد دارد تا طی برنامه ای از تمامی خانواده های معظم شهدای همکار دیدار داشته باشد، گفت: اگر جامعه ای بخواهد راه کمال ومسیر سعادت را طی کند باید مسیرآن را از طریق فرامین نبوی و سیره اهل بیت عصمت و طهارت جویا شود و بدان عمل کند که شهدای گرانقدر ما، با دفاع از ارزشهای الهی این مسیر را تا سرحد شهادت پیش رفتند و امروز وظیفه خطیرما این است که این مسیر را گم نکنیم و با دیدار از خانواده های معظم شهدا به فرهنگ رشادت و شهادت ارج بگذاریم.

شهید سید یارعلی آفتاب متولد 1346 شهرستان ایذه به فرمان تاریخی امام رهسپارجبهه وجنگ میشود وبعد از گذشت حدود یکسال پیکار با بعثیان متجاور، سرانجام در منطقه سومار کردستان به درجه رفیع شهادت نایل می شود.

منبع: روابط عمومی شرکت تولید و بهره‌برداری سد و نیروگاه کارون 3