مدیرعامل شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری کرخه و شاوور با اشاره به افزایش شبکه‌های تحت پوشش، از کمبود نیروی انسانی در آن شرکت خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری کرخه و شاوور با اشاره به افزایش شبکه‌های تحت پوشش، واگذاری شبکه‌های تازه احداث شده برای بهره‌برداری و بازنشستگی بخشی از بدنه نیروی انسانی در سال‌های اخیر، از کمبود نیروی انسانی در آن شرکت خبر داد.

"یعقوب کرمی"، با بیان این که شبکه‌های تازه احداث واگذار شده بیشتر در محدوده حوزه کارون جنوبی(شهرستان‌های آبادان و خرمشهر) قراردارند تصریح کرد: بحران کمبود نیروی انسانی در این حوزه بیشتر احساس می‌شود.

وی، یکی دیگر از دلایل کمبود نیروی انسانی در این حوزه را عدم جذب نیروی کافی در گذشته عنوان کرد و گفت: با هماهنگی‌های انجام شده  جلسه‌ای با حضور اعضای کارگروه در حوزه کارون‌جنوبی برگزار و با ارائه توضیحاتی، معضلات و کاستی‌های موجود در بخش نیروی‌انسانی مورد بررسی قرار گرفت.

در پایان توسط کمیته نیازسنجی نیروی انسانی شرکت های طرف قرارداد سازمان، ازایستگاه‌های پمپاژ این حوزه در مناطق مختلف از جمله شلمچه، حفارشرقی و غربی و سایر تأسیسات بازدید شد.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری کرخه و شاوور
عکاس: امیر مرادی زارعی
خبرنگار: سجاد داریوشی