مدیر دفتر برنامه ریزی و بهبود مدیریت شرکت آبیاری کرخه و شاوور از تمدیدگواهینامه مدیریت ISO 9001 نسخه ٢٠٠١٥در شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری کرخه و شاوور خبر داد .

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "اسماعیل عرب زاده"  گفت: در اختتامیه ارزیابی و ممیزی سیستم های مدیریتی که به صورت آنلاین و از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد،  شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری کرخه و شاوور موفق به تمدید گواهینامه مدیریت ISO 9001 ، نسخه ۲۰۰۱۵ شد .

وی با بیان این که ارزیابی فوق، در مدت دو روز انجام شد تصریح کرد: تمام مدارک و مستندات لازم برای ممیزان ارسال و ارزیابی به صورت آنلاین پایش و کنترل شد.

عرب زاده تاکید کرد: شرکت آبیاری کرخه و شاوور بمنظور بهینه سازی اقدامات و وظایف خود و اجرای فرآیند بهبود مستمر در تمام امور، در حال پیاده سازی استاندارد و سیستم های مدیریتی نوین جهانی (ISO) است و انجام ممیزی مراقبتی سال اول و تمدید گواهینامه ایزو ٩٠٠١ در این راستا صورت پذیرفته است.

وی تصریح کرد: همکاران ما در حوزه های مختلف شرکت به صورت مستمر در حال اجرا و جاری سازی استانداردهای مدیریتی استقرار یافته هستند و با بروزرسانی و بازنگری دستورالعمل‌ها و روش‌های اجرایی، خط مشی سازمان، رفع عدم انطباق‌های سنوات قبلی، برگزاری جلسات بازنگری مدیریت و فرهنگ سازی رعایت این استانداردها در بطن شرکت درجهت کسب رضایتمندی حداکثری ذینفعان تلاش می‌کنند.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری کرخه و شاوور
خبرنگار: حمیدرضا علی پور