مدیر عامل شرکت آب جنوب شرق، از تهیه و توزیع بسته های نوشت افزار، توسط بسیجیان آن شرکت، نیکوکاران و خیران، در بین دانش آموزان مناطق محروم شهرستان کارون خبر داد.

 به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، مدیر عامل شرکت آب جنوب شرق گفت: امسال همزمان با شروع سال تحصیلی جدید و در راستای کمک به دانش آموزان محروم شهرستان کارون در قالب طرح  حمایت تحصیلی از دانش آموزان مناطق محروم، تهیه و توزیع بسته های نوشت افزار، در دستور کار شورای فرهنگی این شرکت قرار گرفت.

"محسن رستگارنیا" افزود: امسال در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس، تعداد ۱۰۰  بسته نوشت افزار در بین دانش آموزان مناطق محروم شهرستان کارون توزیع شد.

وی، ارزش ریالی مجموع بسته‌های نوشت افزار توزیع شده را بیش از 100میلیون ریال اعلام و آنها را شامل اقلامی از جمله ؛ کیف، مداد، خط کش، مداد رنگی، مداد تراش، مداد پاکن، خودکار ،دفتر نوشتاری و نقاشی اعلام کرد و گفت: مبالغ آن طی فراخوانی توسط همکاران بسیجی، نیکوکاران و خیرین پرداخت شد.

 وی تاکید کرد: این بسته ها  با اولویت مناطق غیر شهری و محروم، در میان دانش‌آموزان نیازمند و کم بضاعت شهرستان با  همکاری سپاه ناحیه ابوالفضل(ع) شهرستان کارون توزیع شد.

 گفتنی است این عمل خیرخواهانه کارکنان شرکت آب جنوب شرق، حمایت معنوی و مادی دکتر غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان را نیز به دنبال داشت.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری تولید و انتقال آب جنوب‌شرق