سرپرست معاونت بهره برداری شرکت آب جنوب شرق، از تدوین اهداف و برنامه های این معاونت در سال ۹۹ ،  خبر داد و از تولید پایدار، تامین به موقع مواد مصرفی و تجهیزات،  بهینه کردن هزینه ها، سیستماتیک  نمودن فرآیندهای اجرایی و اهتمام بیشتر جهت تحقق شعار  "جهش تولید" به عنوان مهم ترین راهبردهای معاونت بهره برداری شرکت در سال پیش رو نام برد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "سید بهرام یوسف پور" در تبیین بیشتر این  راهبردها گفت: با عنایت به نیاز مشترکان صنعتی، شهری و روستایی به آب پایدار باید تمام توان خود را جهت برنامه ریزی دقیق و تحقق این امر برای فصل تابستان که به تولید آب بیشتری نیاز هست بکار ببریم.

وی به اهمیت برنامه ریزی برای تامین مواد مصرفی، تجهیزات و قطعات مورد نیاز تاسیسات اشاره نمود و تاکید کرد به همت همه همکاران این مجموعه و با بهره برداری اقتصادی و کاهش هزینه های غیر ضروری سعی در افزایش روند تولید و آبرسانی به مناطق تحت پوشش را  داریم.

سرپرست معاونت بهره برداری شرکت آب جنوب شرق، ضمن تشکر از حمایت های مدیر عامل و اعتماد ایشان به نیروهای جوان در سپردن مسئولیت های جدید، از تلاشگران سابق این معاونت به ویژه مهندس عبدالمحمد قنواتی یاد کرد و از همه کارکنان خواست تا عزمی جزم تر از همیشه جهت اعتلای نام شرکت آب جنوب شرق داشته باشند.

 

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری تولید و انتقال آب جنوب‌شرق