به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان؛ متن تقدیر نامه به شرح ذیل می باشد:

جناب آقای مهندس رستگارنیا

مدیر عامل محترم شرکت آب جنوب شرق

سلام علیکم

وقوع حوادث و بلایای طبیعی و غیر طبیعی سنگ محکی است برای سنجش مسئولیت پذیری انسان ها در قبال همنوعان و فرصتی است برای تجلی صحنه های ناب از خود گذشتگی که بدون تردید رضایت خداوند متعال بالاترین اجر و پاداش انسان های متعهد و دلسوزی همچون جنابعالی خواهد بود.

این لوح سپاس به پاس تلاش ها و زحمات صادقانه در فعالیت های ساخت و بازسازی منازل سیل زدگان، امداد رسانی به مناطق درگیر بحران سیل، همت ستودنی در کاستن از آلام مردم این خطه و یاری ایثار گونه جنابعالی به ستاد مدیریت بحران این شهرستان اهدا می گردد.

ان شاء الله در پرتو الطاف الهی و عنایات و توجهات حضرت ولی عصر (عج) و تحت هدایتهای حکیمانه و مدبرانه مقام معظم رهبری (مدضله العالی) شاهد توفیق روز افزون حضرتعالی در راستای خدمت بیشتر به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشیم.

در همین راستا محسن رستگارنیا مدیر عامل شرکت آب جنوب شرق طی پیامی از کلیه همکارانی که در عملیات دفع آبهای سطحی از مناطق شهرهای بندر امام خمینی (ره) کارون همکاری نمودند تقدیر کرد.

با سلام و آرزوی سلامتی

نیک واقفم در شرایطی که همه مردم در تکاپوی اقدام برای سلامتی خود می باشند. کارکنان شرکت بهره برداری، تولید و انتقال آب جنوب شرق بی دریغ د ر پی خدمت رسانی و انجام وظیفه به هموطنان خود هستند، خدمتی که اگر وقفه ای در آن ایجاد گردد، تعداد کثیری از هموطنان در جنوب شرق استان از کم آبی  یا بی آبی رنج خواهند برد، و علاوه برآن روند تولید صنایع موجود در این منطقه نیز دچار اختلال می گردد.

از همین رو لازم می دانم از همکاری، صبوری،همدلی و تلاش بی وقفه همه همکاران عزیز در شرکت بهره برداری، تولید و انتقال آب جنوب شرق، که علاوه بر آبرسانی به مناطق تحت پوشش در امر مسئولیت اجتماعی در قبال هم وطنان نیز سنگ تمام گذاشته اند تقدیر و تشکر نمایم.

از درگاه خداوند سبحان سلامتی، سربلندی و امید را برای یکایک شما همکاران محترم و خانواده های گرامیتان آرزومندم.

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری تولید و انتقال آب جنوب‌شرق