به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، در متن پیام عباس صدریان فر آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم «یا مقلب القلوب و الابصار یامُدَبِّر الیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا إلی أحسن الحال»

فرا رسیدن نوروز باستانی و آغاز سال ۱۴۰۳ خورشیدی، “سال جهش تولید با مشارکت مردم” را به همه ملت بزرگ ایران شادباش می گویم.

به شکرانه الهی، امسال این رخداد زیبای بهار طبیعت که در حال رخ نمایی و جلوه‌گری است، مصادف با بهار معنویت و بهار قرآن یعنی ماه مبارک رمضان گشته است و آوای تلاوت وحی و نسیم روح بخش عبادت سحری سراسر ایران اسلامی را معطر ساخته است که امیدوارم از این فرصت ارزشمند بهره کافی را ببریم.

صنعت آب و برق ایران اسلامی به ویژه استان خوزستان در سال ۱۴۰۲ به رغم عنادورزی دشمنان مردم ایران و با وجود همه تحریم ها و کارشکنی ها، گام های بزرگی را برای خودکفایی و خدمت رسانی به مردم عزیز برداشت.

بدون تردید کارکنان و مدیران این صنعت بنیادین با استعانت از ذات احدیت، در سایه توسل به اهل بیت عصمت و طهارت (علیهم‌السلام) و با پیروی از رهمنون‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب توانستند بر بحران‌های موجود چیره شوند و در انجام تکالیف و مأموریت‌های خود موفق عمل کنند و در پیشگاه ملت شریف ایران سربلند بیرون بیایند.

تامین آب کشت تابستانه و پائیزه با وجود محدودیت های شدید منابع آبی، آغاز پروژه بزرگ آبرسانی شمال شرق موسوم به فدک، تامین برق تابستان بدون خاموشی در بخش خانگی و تعریف و اجرای صدها پروژه بزرگ و کوچک نمونه هایی از عملکرد موفقیت آمیز فرزندان ملت ایران در صنعت آب و برق خوزستان در سال گذشته بود.

بار دیگر ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش‌های شبانه روزی همکارانم در صنعت آب و برق خوزستان، فرا رسیدن نوروز باستانی و آغاز سال نو و ماه نزول قرآن را تبریک عرض نموده و روزهایی توأم با شادکامی و تندرستی برای شما و خانواده‌های محترمتان از خداوند متعال مسئلت دارم.

 

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان