به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، علی مکاری بهبهانی مدیرعامل شرکت آب جنوب شرق سازمان آب و برق خوزستان اظهار کرد: در بحران و بارش شدید باران و آبگرفتگی اخیر در شهرهای استان، شرکت آب جنوب شرق در شهرستان کارون، بندر امام خمینی( ره) و بندر ماهشهر همراه و همگام با دیگر نیروهای امدادی وارد صحنه شد و به یاری مردم شتافت.

مکاری عنوان کرد: به محض اعلام هشدار سازمان هواشناسی و ابلاغ مدیریت بحران استانداری خوزستان، دو روز قبل از بارش باران و رحمت الهی، نیروهای عملیاتی شرکت آب جنوب شرق در شهرستان کارون و بندر امام حاضر شدند و پمپ‌های انتقال آب را برای رفع آبگرفتگی مستقر کردند.

وی خاطرنشان کرد: پس از آغاز بارندگی پمپ‌های انتقال آب روشن شدند و شروع به تخلیه آب باران در سطح خیابان‌ها و معابر شهرها کردند.

مکاری گفت: خوشبختانه با اقدام به موقع نیروهای عملیاتی شرکت آب جنوب شرق ، آب معابر تخلیه و از طغیان آن جلوگیری به عمل آمد.

مدیرعامل شرکت آب جنوب شرق تاکید کرد: با این کار به موقع نیروهای عملیاتی از ورود آب به منازل شهروندان جلوگیری شد

وی گفت: در حین انجام کار به صورت مکرر فرماندار شهرستان کارون از روند اجرای عملیات بازدید کرد‌ و از نزدیک در جریان اقدامات شرکت قرار گرفت.

مکاری بهبهانی افزود: همچنین شهردار کوت عبدالله نیز در محل انجام عملیات تخلیه آب‌های سطحی در این شهر حاضر شد و از زحمات شرکت آب جنوب شرق تقدیر کرد.

 

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری تولید و انتقال آب جنوب‌شرق