سرپرست روابط عمومی شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه کرخه از برگزاری همایش تحکیم خانواده بر بستر بیانیه گام دوم انقلاب و مراسم عزاداری ابا عبدالله الحسین (ع) در این سد و نیروگاه خبر داد .

 به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان ، "کامران یوسفی" در این خصوص گفت: با توجه به انتشار سند راهبردی «بیانیه گام دوم انقلاب»، همایش تحکیم خانواده با همکاری پایگاه مقاومت بسیج و روابط عمومی این شرکت در سد و نیروگاه کرخه برگزار شد.

در این مراسم که با حضور نماینده محترم ولی فقیه و امامت جمعه شهرستان اندیمشک ، "حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای حسینی نوری" و همچنین فرماینده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اندیمشک "جناب سرهنگ کریم پور"، معاونان، مدیران و جمعی از روسای ادارات و پرسنل سد و نیروگاه کرخه برگزار شد، "محمدرضا یزدانی پور" مدیرعامل سد کرخه ، ضمن خیر مقدم به مدعوین، برگزاری این همایش را بمنظور تبیین ابعاد مختلف بیانه گام دوم انقلاب و گفتمان سازی برای مهم‌ترین مأموریت‌های نسل جوان به ویژه در نهادهای علمی کشور معرفی کرد.

وی هدف از برگزاری این همایش را تحقق بخشیدن به این بیانیه برای حرکت به سوی تمدن نوین اسلامی برشمرد.

این برنامه با سخنرانی امام جمعه و فرمانده سپاه شهرستان اندیمشک و اهدای لوح تندیس به مدیر عامل و فرمانده بسیج پایگاه مقاومت سد کرخه ادامه، و با مراسم سوگواری و سینه زنی ابا عبدالله الحسین (ع) خاتمه یافت.

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان
خبرنگار: حمید رضا علی پور