مدیر عامل شرکت عمران نیرو خوزستان صبا از تعمیر و راه اندازی یکدستگاه بیل زنجیری با نگرش PM در آن شرکت خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "رحمان خندانی"، از عملیات فشرده و دشوار راه اندازی، تعمیر و اورهال یک دستگاه بیل زنجیری با نگرش PM توسط کارشناسان و پرسنل تعمیراتی شرکت عمران نیرو خوزستان صبا در واحد تعمیرگاه مرکزی کوت امیر خبر داد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت موضوع اقتصاد مقاومتی افزود: عملیات اورهال، تعمیر و راه اندازی دستگاه فوق با اتکا به توانایی کارشناسان و مهندسان شرکت انجام شد.

مدیر اداره تعمیرات و نگهداری شرکت عمران نیرو خوزستان صبا در این راستا گفت: دستگاه مذکور در جریان فعالیت در سیلاب سال 98-97 از ناحیه سیستم گردون دچار شکستگی و پس از انجام مراحل کارشناسی و انتقال به تعمیرگاه مرکزی، عملیات تعمیر و اورهال آن انجام گردید.

"امیر محمدزاده" با بیان این که در حال حاضر دستگاه بیل زنجیری آماده بهره برداری می باشد از تعمیر آن پس از جداسازی کابین، بوم، استیک و جک ها، خبر داد و افزود: در قسمت سیستم گردون با نگرش PM، اصلاح و بازسازی مجدد دنده اصلی آن انجام و جهت بهینه سازی سیستم های برق، زیربندی، زنجیر، هیدروموتورهای حرکت، جکهای باکت، استیک و سفت کن زنجیر آن نیز اورهال شدند.

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان
خبرنگار: حمیدرضا علی پور