مدیرعامل شرکت عمران نیرو خوزستان صبا، با بیان این که کار، تلاش و خدمت رسانی کلیه پرسنل این شرکت در شرایط خاص بدون وقفه ادامه دارد، از فعالیت های مستمر و بدون وقفه، کلیه پروژه های عملیاتی با توجه به شرایط خاص و احتمال بروز سیلاب، در روزهای آغازین سال نو خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "رحمان خندانی” با اشاره به شدت بارندگی های اخیر در بالادست رودخانه های کارون، کرخه و دز و افزایش دبی این رودخانه ها و همچنین پیش بینی بارندگی در روزهای آتی، جهت جلوگیری از سیلابهای احتمالی، هدف از این پروژه های عملیاتی را ترمیم سیل بندها در منطقه رفیع و بامدژ بیان کرد.

وی با اشاره به تاکید مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان در خصوص اهمیت ترمیم سیل بندها افزود: از اولین ساعات سال نو، کلیه  پرسنل زحمت کش و تلاشگر شرکت عمران نیرو خوزستان صبا، بصورت آماده باش کامل در جهت رفاه هم استانی های عزیز، خدمت رسانی خود را آغاز کرده اند.

خندانی افزود: در حال حاضر پروژه ترمیم سیل بند روستای جعاوله در منطقه  بامدژ، لایروبی کانال های بتنی شبکه های آبیاری شمال شرق و لایروبی و نی زدایی زهکش N در شبکه دیمچه شوشتر متعلق به شرکت کارون بزرگ، در دست اجرا می باشند.

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان
خبرنگار: حمیدرضا علی پور