خانه فرهنگ کار و تلاش، با حضور مدیران استانی و محلی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خوزستان، در شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، معاون رفاه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتمالی خوزستان در آئین افتتاح این مرکز، هدف از راه اندازی این خانه‌ را توانمند سازی نیروی کار از لحاظ روحی و جسمی، ترویج فرهنگ استفاده از تولیدات داخلی و حمایت از تولید ملی و ترویج فرهنگ کار و کارآفرینی عنوان کرد.

 " رضا شهنی‌ دارابی" ، از دیگر اهداف این اقدام، به تقویت زمینه ابتکار و خلاقیت نیروی کار، ارتقای روحیه همکاری و کار تیمی و تقویت و توسعه مشارکت در فضای کار اشاره کرد.

وی افزود: ایجاد و تقویت نشاط اجتماعی، تقویت فرهنگ دینی در راستای بهبود انجام کار و ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی از دیگر اهداف خانه‌های فرهنگ کار و تلاش می‌باشد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان نیز حوزه فعالیت شرکت را در بیش از 180 هزار هکتار از اراضی تحت پوشش شبکه های آبیاری دز و کرخه شمالی عنوان کرد و گفت: بیش از700 نفر پرسنل این شرکت در دو بخش شرکتی و پیمانی در زمینه تامین آب کشاورزی، آشامیدنی و صنعت، خدمات خود را به 18هزار مشترک ارائه می دهند.

"محسن سعادت فر" افزود: تاسیس چنین فضائی در شرکت بسیار خوب و قابل توجه است؛ چرا که به عنوان یک منبع اطلاعاتی، بستری برای کارکنان فراهم می‌آورد تا آگاهی خود را افزایش دهند.

گفتنی است: اعضای خانه فرهنگ شرکت بهره برداری شمال خوزستان را "مدیرعامل، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج، اموراداری و پشتیبانی و رئیس روابط عمومی" تشکیل می دهند.

همزمان با هفته دولت برای نخستین بار در استان خوزستان، پنج خانه فرهنگ کار و تلاش در شرکت‌ها و کارخانجات شهرستان دزفول به بهره برداری رسید.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری ناحیه شمال
خبرنگار: حمیدرضا علی پور