مسئول ستادعتبات عالیات سازمان آب و برق خوزستان از بازدید و بررسی وضعیت روشنایی و مخازن آب پایانه مرزی چذابه و برگزاری ششمین جلسه هماهنگی ستاد اربعین حسینی(ع) سازمان آب و برق خوزستان در سالن جلسات هتل بوستان اهواز خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، حجت الاسلام والمسلمین "سیدجمال عبودتیان" از برگزاری ششمین جلسه هماهنگی ستاد اربعین حسینی(ع) سازمان آب و برق خوزستان با حضور مشاور وزیرنیرو در امور ایثارگران و مسئول ستاد عتبات وزارت نیرو، مدیران عتبات شرکت‌های مادر تخصصی وزارت نیرو، مدیران عامل صنعت آب و برق خوزستان خبر داد و گفت: در این نشست، اقدامات انجام شده در خصوص خدمات رسانی به ستاد اربعین تشریح، و اقدامات برنامه ریزی شده تا پایان اربعین، مورد بررسی قرار گرفت.

عبودتیان از بازدید میدانی، پایانه مرزی چذابه خبر داد و گفت: در این بازدید وضعیت تامین روشنایی پایانه و وضعیت مخازن آب در چذابه، بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

مسئول ستادعتبات عالیات سازمان آب و برق خوزستان افزود: بر اساس ارزیابی و گزارش مسئولان ستاد عتبات استان، عملکرد وزارت نیرو در این زمینه کاملا شاخص و مورد مقبول گزارش شده است.

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان
خبرنگار: حمید رضا علی پور