عملیات تعمیرات خط آبرسانی شهرستان مسجدسلیمان در راستای تحقیق چشم انداز سازمان آب و برق خوزستان در حوزه آبرسانی، توسط نیروهای متخصص شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی خوزستان، اجرا و به پایان رسید.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، مدیریت تعمیرات سد و نیروگاه مسجدسلیمان با اعلام این خبر افزود: با آغاز این عملیات، تعمیرات اساسی خط آبرسانی 56 اینچ تاسیسات شهید بهنام محمدی شهرستان مسجدسلیمان به درخواست شرکت آب جنوب شرق خوزستان و توسط پرسنل متخصص شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی خوزستان در ناحیه مسجدسلیمان در دستور کار قرار گرفت و پس از رفع مشکلات هیدرولیکی، مکانیکی، الکتریکی کنترل و ابزار دقیق شیر آب بند، این پروژه با موفقیت به پایان رسید.

"ابراهیم شجاعی" در ادامه خاطرنشان کرد: طی این عملیات که با هدف بهبود و ضعیت آبرسانی صورت پذیرفت، اشکالات سیستم آب بند استاپ لاگ، سیستم هیدرولیکی، کنترل و ابزار دقیق شیر پروانه ای توسط شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی خوزستان در ناحیه تعمیرات سد مسجدسلیمان صورت پذیرفت و با حضور معاونت اجرایی شرکت تعمیرات و نمایندگان شرکت آب جنوب شرق به عنوان کارفرما، این پروژه پس از تست های مربوطه با موفقیت تحویل کارفرما شد.

وی در پایان یادآور شد: خط 56 اینچ تاسیسات شهید بهنام محمدی از خط اصلی آبرسانی به شهرستان مسجدسلیمان به شمار می آید که شامل دو مجموعه استاپ لاگ، شیر پروانه ای و متعلقات مربوط است. با توجه به اهمیت و حساسیت بالای پروژه و ارتباط مستقیم آن با آب شرب شهرستان و عدم دسترسی آسان به تجهیزات مربوطه و خروج های اضطراری محدود از سوی کارفرما، خوشبختانه این پروژه در کمترین زمان ممکن به دست متخصصان توانمند شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه های برق آبی خوزستان در ناحیه مسجدسلیمان صورت پذیرفت.

منبع: روابط عمومی شرکت نصب، تعمیر و نگهداری نیروگاه‌های برق آبی خوزستان
خبرنگار: حسن کریمی
مؤلف: جهانبخش خسروی - تعمیرات ناحیه مسجدسلیمان