مدیرعامل شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه دز با اشاره به دستورالعمل های استانی ، فرماندار و شورای تامین شهرستان اندیمشک، از منع تردد خودروها و اسکان  همشهریان و مسافران، از روز 12 فروردین ماه، در جاده سد دز و پارک فدک خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "سعید رئوفی نسب" گفت: از آنجایی که  سد و نیروگاه دز، هرساله میزبان بیش از 150 هزار میهمان نوروزی بوده و یکی از مهمترین اماکن گردشگری استان خوزستان محسوب می گردد،  با توجه با وضعیت کنونی، بازدید از این مجموعه در نوروز 99 ممنوع شد.

وی افزود: بمنظور رعایت نکات پیشگیرانه جهت  جلوگیری از گسترش بیماری کرونا، با توجه به  دستورالعمل های سازمانی، استانی و شورای تامین شهرستان اندیمشک، این شرکت، مشارکت در اطلاع رسانی مردمی از طریق نصب تابلو و بیلبورد، ضد عفونی کردن منطقه و معابر شهرستان، تست تب سنجی و دیگر اقدامات بهداشتی را در برنامه های کاری خود قرار داد.

همچنین از روز 12 فروردین با استقرار واحدهای مختلف شرکت از جمله حراست ، ایمنی ، بهداشت و محیط زیست ، پایگاه بسیج و روابط عمومی، مسیرمنتهی به سد دز و پارک فدک دز مسدود و از تردد در این مسیرخودداری بعمل آمد.

رئوفی نسب با قدردانی از مردم شهرستان اندیمشک  در کاهش تردد و رعایت دستورالعمل های ایمنی و بهداشتی، خواستار همدلی و همکاری هرچه بیشتر مردم شریف این شهرستان با مسئولان،  تا ریشه کن شدن این ویروس خانمانسوز شد.

 

منبع: روابط عمومی شرکت تولید و بهره‌برداری سد و نیروگاه دز