سمینار نرم افزار (pm ) یا نگهداری و تعمیرات نیروگاههای برقابی درسد و نیروگاه شهیدعباسپور باحضور کارشناسان و مدیران شرکتهای تولید و تعمیرات برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "سید داریوش صالحی" مدیر روابط عمومی سد و نیروگاه شهید عباسپور با اعلام خبر فوق افزود: مبحث نگهداری و تعمیرات تجهیزات (pm) یکی از مباحث بسیار مهمی است که از طرق مختلف منجر به افزایش بهره وری و صرفه جویی و کارایی بیشتر تجهیزات می شود.

وی با توجه به اهمیت موضوع صرفه جویی در منابع، اعم از انرژی، نیروی انسانی، سرمایه و امثالهم تصریح کرد: (pm) می تواند کمک بزرگی در جهت دستیابی به اهداف مذکور باشد .

صالحی با بیان این که سیر رو به رشد و روز افزون تکنولوژی و لزوم بهبود بهره وری از تجهیزات، خصوصا در نیروگاه های برق آبی حرکت به سوی اتوماسیون را سرعت بخشیده است تصریح کرد: با انجام بررسی های لازم و به منظور صرفه جویی و بهره وری بیشتر در زمان نگهداری و تعمیرات و میزان هزینه های موجود ، نرم افزار (pm) در این شرکت به اجرا در خواهد آمد.

وی گفت این نرم افزار شامل بخش های فنی و بهره بردای و انبارها و تدارکات و همچنین نیروی انسانی بوده که به فراخور نیاز و درخواست ادارات مختلف گزینه های مورد نظر به طور کامل در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

مدیر روابط عمومی سد و نیروگاه شهید عباسپور خاطرنشان کرد: به منظور راه اندازی این سیستم در سطح شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه شهید عباسپور کمیته ای متشکل از کارشناسان شرکت مشغول انجام مراحل پیاده سازی آن می باشند.