نوروز امسال تعداد 132 هزار و 160 نفر مسافر نوروزی از سد و نیروگاه شهید عباسپور دیدن کردند.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، مدیرعامل سد و نیروگاه شهید عباسپور گفت: در روزهای تعطیل نوروز سال 96 بیش از یکصد و 32 هزار و 160 نفر از هموطنان، از تاسیسات و بدنه سد شهید عباسپور دیدن کردند.

"سید حمید صالحی" با اشاره به اینکه آمارها افزایش 32 درصدی میزان حضور مهمانان نوروزی را نسبت به مدت مشابه سال گذشته نشان می دهد، افزود: طبیعت بکر و جاذبه های زیبای گردشگری شهرستان اندیکا موجب شد جمع زیادی از مسافران، این شهرستان و سد شهید عباسپور را یکی از مقاصد اصلی خود جهت مسافرت در تعطیلات نوروز امسال در نظر گیرند.

وی ادامه داد: ستاد نوروزی این شرکت با تدوین برنامه های ایمنی و رفاهی، مهم ترین برنامه خود را در جهت ایجاد فضایی امن و آرام جهت اسکان و بازدید مهمانان نوروزی به اجرا در آورد.

مدیرعامل سد و نیروگاه شهید عباسپور، در ادامه ارائه خدماتی از جمله اسکان مهمانان نوروزی، ایجاد ایستگاه های صلواتی در مسیرهای بازدید، ارائه بروشور و نصب تابلوهای مختلفی از جمله پیام های مقام معظم رهبری، تصویر شهدا و تابلوهای حجاب و عفاف، نصب تابلوهای ایمنی و راهنما و همچنین احداث ایستگاه کمک های اولیه و آمبولانس را از مهم ترین فعالیت های ارائه شده توسط ستاد نوروزی شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه شهید عباسپور در نوروز سال جاری عنوان کرد.

منبع: روابط عمومی شرکت تولید و بهره‌برداری سد و نیروگاه شهید عباسپور