در چهارمین همایش معرفی برترین کمیته های حفاظت فنی و ایمنی ادارات شهرستان مسجدسلیمان که در اداره کار و امور اجتماعی این شهرستان برگزار شد، اداره ایمنی و بهداشت سد و نیروگاه شهید عباسپور عنوان برترین اداره ایمنی را برای دومین سال پیاپی در میان سایر ادارات شهرستان مسجدسلیمان از آن خود کرد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "سید حمید صالحی" مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره سد و نیروگاه شهید عباسپور که به همراه مسئول کمیته ایمنی و بهداشت این سد در همایش معرفی برترین کمیته های حفاظت فنی و ایمنی اداره کار و امور اجتماعی شهرستان مسجدسلیمان حضور داشت، تندیس و لوح تقدیر برترین کمیته حفاظت فنی و ایمنی شهرستان مسجد سلیمان را از دست ریاست اداره کار و امور اجتماعی این شهرستان دریافت کرد.

صالحی پس از این همایش در دیدار با رئیس اداره کار و امور اجتماعی شهرستان مسجدسلیمان گفت: مهم ترین اصل ورود به محیط های کاری رعایت اصول و قوانین ایمنی است که در جریان آن، فرد با رعایت این اصول علاوه بر حفاظت از جان خود و پیشگیری از بروز حوادث ناخوشایند، در فضایی سالم و آرام تمام و کمال در خدمت اداره و امور شغلی خود بوده و به فعالیت خواهد پرداخت.

وی افزود: رعایت اصول ایمنی و بهداشت در محیط کار به صورت یک اصل جدا نشدنی از کار در تمامی نقاط سد و نیروگاه شهید عباسپور رعایت شده و در جریان انجام فعالیت های کاری در تمامی ادارات شرکت در میان کارکنان نهادینه و به اجرا در آمده است.

مدیرعامل سد و نیروگاه شهید عباسپور ضمن تقدیر از تلاش های مسئول ایمنی و بهداشت این شرکت اظهار داشت: اجرای برنامه های مختلف آموزشی، نصب تابلوهای ایمنی، بهداشتی، سرکشی و گزارش گیری روزانه اداره ایمنی از بخش های مختلف اداری و فنی شرکت موجب شده تا سد و نیروگاه شهید عباسپور امروز به عنوان یک الگو در بین سایر ادارات شهرستان قرار گیرد و در سال های اخیر رتبه های مختلفی در بخش ایمنی و حفاظت فنی کسب کند.

"گودرز مهدی پور" مسئول اداره ایمنی سد و نیروگاه شهید عباسپور نیز طی سخنانی ضمن تبریک این عنوان به تمامی کارکنان ساعی سد و نیروگاه شهید عباسپور گفت: همکاری، پیگیری و مساعدت مدیرعامل شرکت و رعایت قوانین از سوی همه همکاران، موجب کسب موفقیت های اخیر شده است.

پویانفر رییس اداره کار و امور اجتماعی شهرستان مسجدسلیمان نیز در زمینه رعایت اصول ایمنی و حفاظت فنی گفت: کسب عنوان نخست چهارمین همایش برترین کمیته های حفاظت فنی و ایمنی شهرستان مسجدسلیمان برای دومین سال متوالی توسط سد شهید عباسپور در بین شرکت های بزرگ داخلی و خارجی که در این شهرستان مشغول به کار هستند، این امیدواری را ایجاد خواهد کرد که این شرکت در ادامه همین روند رو به رشد بتواند حرف های زیادی در سطح استان و کشور برای گفتن داشته باشد.

چهارمین همایش معرفی برترین کمیته های حفاظت فنی و ایمنی ادارات شهرستان مسجدسلیمان با اهدای تندیس و لوح افتخار به سد و نیروگاه شهید عباسپور به کار خود پایان داد.

منبع: روابط عمومی شرکت تولید و بهره‌برداری سد و نیروگاه شهید عباسپور