طی مراسمی در مسجد حضرت ولیعصر (عج) سد و نیروگاه شهید عباسپور، یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و شهید بی سر "محسن حججی" گرامی داشته شد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و شهید محسن حججی با حضور پرشور مدیران شهری، روحانیون، بسیجیان و رزمندگان، خانواده معظم شهدا و ایثارگران و سایر اقشار مختلف مردم شهرستان اندیکا در مسجدحضرت ولیعصر (عج) شهرک سازمانی کوشک برگزار شد.

در این مراسم معنوی، نوای حاج رضا نبوی مداح اهل بیت عصمت و طهارت(ع) مظلومیت شهدای مدافع حرم و شهید بی سر محسن حججی را مرثیه سرایی کرد.

سید حمید صالحی مدیرعامل سد و نیروگاه شهید عباسپور در این مراسم ضمن تقدیر از حضور پرشور مردم ولایتمدار شهرستان اندیکا عشق به ولایت و اهل بیت را سرمنشاء حضور عاشقانه جوانان مدافع حرم در سرزمین های شام و عراق دانست.

حجت الاسلام والمسلمین سیدامین میرعلایی سخنران این مراسم در سخنان خود ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم و تقدیر از برگزار کنندگان این مراسم معنوی، حضور پرشور و عاشقانه جوانان ایرانی را در دیار غربت برای دفاع از حریم و حرمت حرم مطهر اهل بیت (ع) در سراسر جهان بی نظیر و منشاء آن را تربیت غنی جامعه فرهنگی اسلامی شیعی در جمهوری اسلامی ایران دانست.

حجت الاسلام والمسلمین موسوی امام جمعه شهرستان اندیکا نیز با گرامیداشت یاد و خاطره شهید بی سر محسن حججی گفت: برگزاری مراسمی در خور شان و نام بزرگ شهدا کمتر از خود شهادت نیست و مردم ما بایستی در همه حال قدردان و خون پاک و مطهر شهدای گرانقدر باشند.

وی حضور پرشور مردم ولایتمدار شهرستان اندیکا را در این مراسم معنوی بسیار ارزشمند دانست.

سرهنگ پاسدار مدافع حرم خدامراد باقری با حضور در جایگاه ضمن اشاره به غربت و مظلومیت شهدای مدافع حرم، حمایت های همه جانبه و دخالت های استعمارگران جنگ افروزان غرب را مهم ترین دلیل شکل گیری غده سرطانی داعش در منطقه دانست و اقتدار امروز جمهوری اسلامی ایران در منطقه را به دلیل وجود جوانان پرشور و ولایی این سرزمین در دفاع از مرزهای کشور و حریم اهل بیت(ع) دانست.

منبع: روابط عمومی شرکت تولید و بهره‌برداری سد و نیروگاه شهید عباسپور
عکاس: س
خبرنگار: سید عباس صالحی