سازمان آب و برق خوزستان در نشست سالیانه شورای بین المللی موسسات مشاوره مدیریت آسیا و اقیانوسیه، در رقابت با سازمان های دولتی و خصوصی کشور، به دلیل اجرای طرح "استعدادیابی، جانشین پروری و تدوین شناسنامه مشاغل" بر اساس رای هیئت داوران، برنده جایزه ملی بزرگمهر شد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، جایزه بزرگمهر مهمترین جایزه مشاوره مدیریت در ایران است که به سازمان های پیشرو در تحول سازمانی تعلق می گیرد. این جایزه توسط دکتر محمد نهاوندیان معاون اقتصادی ریاست جمهوری به "محمدرضا شمسایی" مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان اعطا شد.

همچنین جایزه مشاور برتر در حوزه منابع انسانی به "شهداد شعبانی" مدیرعامل شرکت مدیران جهان تراز پارس، برای همکاری با سازمان آب و برق خوزستان در اجرای پروژه استعدادیابی و تهیه شناسنامه مشاغل اهدا شد.

"محسن پورشمسا" مدیر دفتر تحول و بهبود سازمان آب و برق خوزستان با ابراز خرسندی از کسب این موفقیت در سطح ملی، با قدردانی از حمایت بی دریغ مدیرعامل و دست اندرکاران حوزه تحول در سازمان، اظهار داشت که ما در ابتدای مسیر تحول قرار داشته و به یاری خداوند در سال جاری، در مسیر بهبود و تحول هر چه بیشتر سازمان، گام های بلندتری خواهیم برداشت.

گردهمایی سالیانه شورای بین المللی موسسات مشاور مدیریت آسیا و اقیانوسیه برای اولین بار در ایران و به میزبانی انجمن مشاوره مدیریت ایران (ICMA) در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما با حضور مشاوران بین المللی مدیریت بیش از 30 کشور جهان و مسئولان اقتصادی کشور، مشاوران، اساتید دانشگاه و صاحب نظران حوزه مدیریت در تاریخ ۳ و ۴ اردیبهشت برگزار شد.

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان