به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان ، عصر امروز دکتر فرهاد ایزدجو مدیرعامل سازمان آب  و برق خوزستان به همراه جمعی از معاونین و مدیران ارشد این سازمان ، از سد و نیروگاه دز بازدید کرد.

 دکتر ایزدجو در بازدید میدانی از دریاچه،سازه سد،سرریزها،تجهیزات پایداری و رفتار سنجی در جریان آخرین وضعیت و تحولات این سد و وضعیت آورد و خروجی دریاچه قرار گرفت و در مورد برنامه های آتی دستورات لازم را صادر نمود.

مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان در این بازدید از عملکرد خوب و مناسب مدیران و کارکنان سد و نیروگاه دز در مواجهه  و مدیریت سیلاب اخیر ، همچنین عملکرد سال گذشته این مجموعه قدردانی نمود.

سعید رئوفی نسب ، مدیرعامل شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه دز نیز گفت : ما به عنوان سربازان صنعت و آب برق خوزستان ، تابع دستورات سازمان بوده و  همواره در شرایط مختلف از حمایت ، مشاوره  و رهنمودهای مدیریت ، معاونین و مدیران سازمان آب و برق خوزستان برخوردار بوده ایم که این همدلی ها جای تقدیر دارد. 

رئوفی نسب در پایان  ابراز امیدواری کرد با همگرایی و تلاش همه ارکان ها در سازمان آب و برق خوزستان و پشتیبانی سایر دستگاه ها بتوانیم شرایط موجود را به بهترین شکل ممکن مدیریت کنیم.

 

منبع: روابط عمومی شرکت تولید و بهره‌برداری سد و نیروگاه دز