در دیدار مدیریت روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان با مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان بر اهمیت اطلاع رسانی دقیق، صحیح و تعامل روزافزون صنعت و فرهنگ تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان، "مهران مومن غریب" در این دیدار اظهار داشت: سازمان آب و برق خوزستان در طی چند دهه گذشته تعامل بسیار مناسبی با اهالی فرهنگ و هنر داشته است و در حد توان به حمایت از این قشر تاثیرگذار پرداخته است.

وی فرهنگ را بعنوان یک مقوله مهم در امر توسعه پایدار نیازمند نگاه ویژه و حمایت از سوی دولت و بخش خصوصی دانست و گفت: ما در این مسیر با همه توان در کنار اهالی فهیم فرهنگ استان هستیم.

مومن غریب تصریح کرد: سیاست ما در برنامه های فرهنگی و اطلاع رسانی استفاده حداکثری از نیروهای توانمند بومی است و این مسیر را هم ادامه خواهیم داد.

مدیرکل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این نشست ضمن تقدیر از همکاری سازمان آب و برق خوزستان با هنرمندان و اصحاب رسانه استان گفت: سازمان آب و برق خوزستان همیشه همراه و یاور اهالی فرهنگ استان بوده است که لازم میدانم از این نگاه ویژه تشکر کنم.

"محمد جوروند" با بیان این که اداره کل فرهنگ و ارشاد بعنوان متولی و سیاست گذار فعالیت های فرهنگی و هنری،در حوزه اجرا با همه توان آماده همکاری با سازمان آب و برق خوزستان است، بر لزوم تعامل صنعت و فرهنگ تاکید کرد و گفت: تعامل مناسب صنعت و فرهنگ علاوه بر کمک به حیات فعالیت های فرهنگی در استان،می تواند به معرفی صنایع و فرهنگ سازی در حمایت از کالای داخلی کمک شایانی نماید.

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان
خبرنگار: حمید رضا علی پور