بسم الله الرحمن الرحیم

فرا رسیدن هفته بسیج فرصت مغتنمی برای پاسداشت رشادت ها و تلاش های مردان و زنان مومنی است که این نهاد مقدس را به منظور پاسخ به نیاز های اساسی کشور و جامعه مسلمانان جهان تشکیل دادند.

شکل گیری بسیج مستضعفین به فرمان تاریخی پیر جماران در پنجم آذر 1358،دریچه های جدیدی از امید به تغییر در عرصه های مختلف سیاسی،اجتماعی،فرهنگی و... را پیش روی حق طلبان جهان باز کرد و مردم شاهد چهار دهه خدمت،جهاد و شهادت برای شکل گیری مدینه فاضله مدنظر امام امت هستند.

حضور فعال بسیجیان در عرصه های مختلف از جمله مقابله با ناتوی فرهنگی،محرومیت زدایی،یاری رسانی در هنگامه سخت بلایای طبیعی،اندیشکده های علمی و صدها ماموریت سترگ دیگر امری غیرقایل کتمان میباشد.

نقش اثرگذار نیروی مقاومت بسیج در امر بازدارندگی و اقتدار دفاعی ایران اسلامی در کنار حضور به موقع برای به خاموش کشیدن آتش فتنه گران و اشرار از دیگر برکات این نهاد مقدس میباشد که مانع تحقق خواب های آشفته استکبار جهانی شده است.

در پایان با اهدا خالصانه ترین درودها به روح ملکوتی همه شهیدان والامقام،فرا رسیدن پنجم آذر ماه سالروز صدور فرمان امام راحل (ص) مبنی بر تشکیل  «بسیج» را به آحاد بسیجیان عزیز تبریک گفته و موفقیت مردان و زنان مجاهد بسیجی در پاسداری از آرمان های انقلاب را در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) و رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری را از خداوند منان مسئلت داریم.

 

 

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان
مؤلف: سلمان ظاهری