به گزارش روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان، بر اساس ابلاغ و حکم معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو و رئیس هیئت امنا، "نرگس ظهرابی" به عنوان ریاست مجتمع عالی آموزشی و پژوهشی صنعت آب و برق خوزستان منصوب و با اهدای لوح سپاس از زحمات رئیس پیشین این مجتمع "سعید کلهری" تقدیرشد.

ظهرابی، متولد سال ۱۳۵۶ دارای مدرک دکتری هیدرلوژی و منابع آب از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز و دارای بیش از 17 سال سابقه‌ کار در بخش‌های علمی و اجرایی کشور است. از جمله مهمترین مسئولیت‌های اجرایی نامبرده می‌توان به مدیر کلی پژوهش و فناوری دانشگاه علوم و تحقیقات خوزستان، مدیرگروه ارشد و دکتری مهندسی منابع آب دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز، مشاور مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان در علوم و تکنولوژی‌های جدید آب و رئیس گروه معاونت مطالعات پایه و طرح های جامع منابع آب سازمان آب و برق خوزستان اشاره نمود.

وی  همچنین ریاست برنامه تحقیقات بین‌المللی آبیاری و زهکشی - مرکز منطقه‌ای ایران، ‌(IRPID-IRN)وابسته به کمیسیون بین المللی آبیاری و زهکشی (ICID)  و مسئول کمیته منطقه ای  آبیاری و زهکشی استان خوزستان وابسته به کمیته ملی آبیاری و زهکشی ایران را در کارنامه خود دارد.

 

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان