به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان؛ متن پیام دکتر فرهاد ایزدجو به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

مردم غیور و همیشه در صحنه استان خوزستان اینک به فضل خدا و پشتیبانی های مداوم و همیشگی شما عمر پربرکت انقلاب به چهل و یک سالگی و نهال نوپای انقلاب اسلامی با ایثار و از خود گذشتگی فرزندان این آب و خاک به درختی تنومند و بارور تبدیل شده و پیشرفت های موجود حاصل همراهی همیشگی شما مردم همیشه در صحنه است.

 

جا دارد یکبار دیگر ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های والای امام راحل و شهدای سرافراز راه حق و آزادی با اتحاد و یکپارچگی همچون مشتی گره کرده و واحد در برابر زیاده خواهی های استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار که این بار با حربە تحریم اقتصادی به جنگ ملت و نظام آمده است در یوم الله 22 بهمن، قدرت، پایداری و صلابت خود را به نمایش گذاشته و موجبات نا امیدی و هراس آنان را فراهم کنید.

 

بی گمان حضور پررنگ شما ملت شجاع و آزاده همراه با دیگر هموطنان سراسر کشور در خیابانها، پیامی محکم به دشمنان، ضامن بقا و تداوم نظام و زمینه ساز تحولات و پیشرفت های شگرف در آینده خواهد بود.

 

از همه مردم شریف خوزستان بویژه خانواده بزرگ، آگاه و همیشه در صحنه صنعت آب وبرق دعوت می کنیم در روز 22 بهمن به سیل خروشان ملت پیوسته و نقش حساس خود را در این بزنگاه تاریخی ایفا کردە و یکبار دیگر دلبستگی عمیق خود را به نظام، دولت و سرزمین پر از مهر ایران اسلامی به نمایش بگذارند.

 

فرهاد ایزدجو

مدیرعامل سازمان آب وبرق خوزستان

 

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان