مدیر عامل شرکت عمران نیرو خوزستان صبا، با اشاره به بازسازی و راه اندازی کامل ماشین آلات شرکت، از آمادگی پرسنل برای مقابله با سیلابهای احتمالی خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "رحمان خندانی"، از راه اندازی شش دستگاه ماشین آلات راه سازی بمنظور کسب آمادگی لازم برای مقابله با سیلاب های احتمالی خبر داد.

وی با اشاره به موقیعت مشابه در سال گذشته ، بارش های باران، آبگرفتگی و بروز سیلاب و به سختی افتادن شهروندان، هدف از این عملیات را آمادگی ناوگان ماشین آلاتی شرکت عمران نیرو خوزستان صبا، بعنوان یگان ویژه عملیاتی سازمان آب و برق خوزستان در مواقع حساس و بحرانی ذکر کرد.

خندانی با بیان این که در این عملیات تعمیراتی، شش دستگاه ماشین آلات شامل بیل زنجیری، بیل لاستیکی، لودر، بلدوزر، گریدر و جرثقیل بصورت کامل تعمیر و نوسازی شدند از آمادگی کامل آن ها برای بهره برداری در جهت مقابله با سیلاب های احتمالی خبر داد.

"امیر محمدزاده"، مدیر تعمیرات و نگهداری شرکت عمران نیرو خوزستان صبا تصریح کرد: تعمیرات موتوری، سیستم هیدرولیک، سیستم برق و مکاترونیک، سیستم شاسی، زیر بندی، سیستم حرکت و چرخ های ماشین آلات مورد نظر در دو هفته متوالی توسط متخصصان تعمیرگاه مرکزی این شرکت انجام شد.

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان
خبرنگار: حمیدرضا علی پور