به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "افشین سرکهکی" هدف از برگزاری این مسابقات را گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، ارتقای روحیه و افزایش راندمان کاری کارکنان، افزایش بهره وری سرمایه انسانی، حفظ آمادگی جسمانی و روحی کارکنان، افزایش روحیه جمعی و کار تیمی، سلامت، تندرستی و در نهایت تکریم و ایجاد نشاط و شادمانی برای خانواده های پرسنل این سازمان معرفی کرد.

وی با اشاره به برگزاری نخستین المپیاد ورزشی که در سال 1395، بمناسبت سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در اماکن ورزشی کوی بوستان سازمان آب و برق برگزار شد گفت: مسابقات فوق در۲۱ رشته مختلف ورزشی آغاز و پس از آن هر ساله به دلیل استقبال و تقاضای کارکنان ورزشکار سازمان، به تعداد رشته‌ها افزوده شد.

وی افزود: برنامه ریزی و هماهنگی های لازم جهت برگزاری المپیاد ورزشی دهه مبارک فجر، هر ساله از مهرماه آغاز می‌شود و در این المپیاد ورزشی، برای تمرینات لازم، تمهیداتی مانند هماهنگی با آمبولانس، آمادگی کمک های اولیه، نظافت اماکن ورزشی و پذیرایی از شرکت کنندگان پیش بینی می شود.

سرکهکی، از برگزاری چهارمین دوره المپیاد ورزشی سازمان بمناسبت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، یادواره سردار شهید اسلام "سپهبد حاج قاسم سلیمانی"، از 21 دیماه تا 19 بهمن ماه 98، با 27 رشته ورزشی در 5  بخش آقایان، فرزندان پسر، بانوان، فرزندان دختر و ورزش همگانی به تفکیک، خبر داد.

وی گفت: در بخش آقایان، ۵ رشته تیمی و بیست رشته انفرادی، در بخش بانوان ۱۳ رشته ورزشی انفرادی، در بخش همگانی، دو همایش پیاده روی خانوادگی، در بخش فرزندان پسر یک رشته تیمی و هفت رشته انفرادی، در بخش فرزندان دختر ۴ رشته ورزشی انفرادی مشهود بود.

سرکهکی با یبان این که تیم های شرکت کننده در این مسابقات عبارت بودند از شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه شهید عباسپور، سازمان آب و برق خوزستان، شرکت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه مسجدسلیمان، شرکت برق منطقه‌ای خوزستان، شرکت نیروگاه رامین اهواز، تیم بسکتبال حدادی الف و ب، آبفای خوزستان، شرکت پزشکی تخصصی صنعت آب و برق خوزستان، شرکت بهره برداری سد و نیروگاه کارون ۳ و تیم بسکتبال پیشکسوتان استان خوزستان، ادامه داد: با توجه به گستردگی جغرافیایی شرکت های طرف قرارداد و تعدد تیم‌های شرکت کننده، این مسابقات در ۴ ناحیه، تیم های شرق، شمال شرق، شمال خوزستان، غرب و شمال غرب و مرکز خوزستان بازی های انتخابی صورت گرفت و از میان تیم‌های شرکت کننده ۱۶ تیم به مرحله حذفی راه پیدا کردند.

 سرکهکی با بیان این که چهارمین دوره مسابقات شنای قهرمانی کارکنان ادارات دولتی اهواز، در این المپیاد برگزار شد از بخش رقابت های همگانی و خانوادگی در این سری از مسابقات مانند دارت خانوادگی و همایش پیاده روی با حضور پرشور خانواده های پرسنل سازمان خبر داد.

 مدیریت خدمات عمومی سازمان آب و برق خوزستان، تصریح کرد: در پایان هر مسابقه به کلیه نفرا ت برتر جایزه نقدی، مدال و حکم قهرمانی و به تیم های برتر نیز کاپ، مدال و حکم قهرمانی اهدا شد.

وی جدول رده بندی مدال های کسب شده توسط تیم های شرکت کننده را به شرح جدول پیوستی اعلام کرد.

 

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان