به گزارش شبکه خبری خوزستان،مهران مومن غریب در دیدار با مدیرکل صدا و سیمای استان خوزستان گفت:خوشبختانه و با تلاش های صورت گرفته شده در دو سال گذشته ما شاهد رشد بی سابقه در تولید برق استان بودیم که این اتفاق خوشایند محصول برنامه ریزی مدیران و تلاش شبانه روزی پرسنل سازمان آب و برق خوزستان بوده است.

وی افزود:در حوزه تامین آب در بخش های مختلف کشاورزی،صنعتی و شرب نیز اقدامات بزرگی رخ داد که افزایش تولیدات در بخش کشاورزی موید این مطلب و تلاش شبانه روزی همکارانم میباشد.

مومن غریب ضمن تقدیر از تلاش های مجموعه صدا و سیمای استان در پوشش این خدمات افزود:خوشبختانه و با تعامل مناسبی که وجود دارد،صدا و سیمای استان به نقش ویژه خود در اطلاع رسانی بخصوص در زمان وقوع سیلاب،خوب عمل کرده است و انتظار تداوم این رویه را داریم.

مدیرکل صدا و سیمای استان نیز در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش های سازنده و موثر مجموعه سازمان آب و برق خوزستان،گفت:سازمان آب و برق خوزستان یکی از مجموعه های مهم استان میباشد که توانسته است با بهره گیری از همه ظرفیت ها،عملکرد مناسبی را ارائه دهد و صدا وسیمای استان نیز به مانند گذشته،آماده انعکاس دستاوردها و تلاش های این سازمان پویا میباشد.


 

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان