به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان،داریوش بهارلویی مدیر نوآوری ،توسعه فناوری و پژوهش های کاربردی سازمان آب و برق خوزستان ضمن اعلام این خبر گفت: به مناسبت هفته پژوهش، تبادل اطلاعات و همچنین نمایش دستاوردهای تحقیقاتی ، نمایشگاه پژوهش و فناوری وزارت نیرو در روزهای ۲۷ لغایت ۲۹ آذر ماه، در حال برگزاری است که سازمان آب و برق خوزستان در مجموعه شرکت مدیریت منابع آب ایران حضور داشته و آخرین نتایج و عملکرد تحقیقاتی و برخی شرکت های تابعه را به علاقمندان معرفی و به معرض نمایش گذاشته است .

بهارلویی افزود: علاوه بر سازمان آب و برق خوزستان، سایر شرکت های آب منطقه ای دیگری نیز به شکل محدودتری در این نمایشگاه حضور داشتند .

وی بیان کرد:تمامی شرکت های مادر تخصصی بخصوص شرکت های مرتبط به توانیر و آبفای کشور حضور گسترده ای در این عرصه داشته و محصولات مختلفی را در صنعت آب و انرژی معرفی نمودند .در این نمایشگاه و رویداد، مدیریت نوآوری،توسعه فناوری و پژوهش های کاربردی سازمان آب و برق خوزستان به نمایندگی از این سازمان و شرکت های تابعه و سدها ضمن ارائه ۱۵ محصول و چندین تحقیق،  نسبت به معرفی سامانه پژوهشی خود ، نیازهای تحقیقاتی و راههای ارتباط با صنعت آب و برق می پردازد و در نشست ها و جلسات هم اندیشی مختلف شرکتخواهد کرد.

مدیر نوآوری ،توسعه فناوری و پژوهش های کاربردی سازمان آب و برق خوزستان تصریح کرد: پاسخگویی به علاقمندان ، محققان و بازدیدکنندگان یکی دیگر از فعالیت های ما در نمایشگاه است.

بهارلویی گفت: همزمان با نمایشگاه ، برترین های سال بخش تحقیق و فناوری نیز اعلام گردیدند که در میان شرکت های آب منطقه ای ، رتبه برتر به دو شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی و سازمان آب و برق خوزستان تعلق گرفت .

 

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان