"رضا صادقی" خواننده سرشناس کشور، از دیدگاه موجود در سازمان آب و برق خوزستان تشکر کرد و گفت: این موضوع بسیار ارزشمندی است که یک سازمان در کنار تمام دغدغه هایش، لحظاتی را به لذت بردن، خندیدن و تخلیه انرژی کارکنانش اختصاص دهد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، این هنرمند جنوبی در اهواز، با بیان اینکه کمتر پیش می آید مسئولان یک سازمان نگاه شان این باشد که برنامه ریزی کنند تا کارکنان شان به همراه خانواده های خود به "لبخند" برسند، افزود: اول به خودم به خاطر یک جنوبی و داشتن اینچنین همخون هایی و بعد به مردم اهواز تبریک می گویم.

رضا صادقی خاطرنشان کرد: امیدوارم دیدگاه موجود در سازمان آب و برق خوزستان به دیگر ارگان ها و نهادها تسری یابد تا کارکنان خود را فقط به عنوان یک عامل کاری نبینند و بدانند فردی که دارد چرخ این مملکت را می چرخاند، به زمانی احتیاج دارد تا در کنار همسر و فرزندانش، به عبارتی "جهانش" بنشیند و لبخند بزند.

به مناسبت میلاد با سعادت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی(ص) و امام جعفر صادق(ع) بنیانگذار مذهب جعفری، مراسم جشنی ویژه خانواده های کارکنان سازمان آب و برق خوزستان با حضور رضا صادقی، خواننده مردمی پاپ در سالن ورزشی 2500 نفره کوی بوستان اهواز برگزار شد.

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان
خبرنگار: حمید ثریانی