همزمان با گرامیداشت هفته دولت، از 5 کارمند بسیجی نمونه شرکت بهره‌برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون در شهرستان بهبهان تجلیل شد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، همزمان با گرامیداشت هفته دولت ، همایش تجلیل از کارمندان بسیجی نمونه ادارات با حضور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهبهان، فرمانده بسیج ادارات، روسای ادارات و شرکت های شهرستان بهبهان در سالن اجتماعات دانشکده علوم پزشکی این شهرستان برگزار شد

 سرهنگ "عبداله خیران پور" فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهبهان در این مراسم با اشاره به ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبداله الحسین (ع ) و یاران باوفایش گفت: تاکتیک های دشمن در بعد فرهنگی پیچیده و بسیار گسترده است و از همه کارمندان میخواهم با آگاهی از این حرکت های ضد فرهنگی ، کشور را از انحرافات حفظ کنند.

وی ضمن تشکر از مسولان برگزاری این همایش ، افزود: تجلیل از کارمند، تجلیل از انسان های شایسته ای است که برای خدمت به مردم به عنوان ولی نعمتان ما از هیچ تلاشی فروگذار نیستند و در کسب رضایت مردم تلاش بی وقفه دارند.

ایشان خاطرنشان کرد: بحث طرح تکریم و جلب رضایت ارباب رجوع، یکی از مباحث مهمی است، که امروزه در دستگاههای دولتی مطرح است و از شما کارکنان دولت میخواهم پاسخگوی نیازها و خواسته های ارباب رجوع باشید و از هیچ کوششی دریغ نورزید.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهبهان از همه کارمندان خواست با فعالیت های مضاعف در شرایطی که دشمنان ایران با تمام وجود بر مردم و کشور فشار اقتصادی وارد کرده اند ، پاسخگوی مشکلات مردم باشند.

در این همایش از آقایان "محمدامین مکی"، "حجت اله غلامشاهیان"، "حسن جوکار" ، "محمدرضا خاطری" و " مجید رضایی " به عنوان کارمندان نمونه بسیجی شرکت بهره برداری مارون قدردانی شد.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون
خبرنگار: علیرضا نیکزاد