همزمان با ایام مبارک ماه رجب و در روز های پایانی سال 1398، آئین تجلیل از بازنشستگان شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون با حضور مدیرعامل ، معاونان و مدیران، در سالن جلسات شرکت برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "علیرضا نیکزاد" با بیان اینکه تجلیل و تکریم همکاران بازنشسته تکلیفی ذاتی بوده و نوعی قدردانی از زحمات و خدمات آن ها در 30 سال خدمت به‌شمار می‌رود گفت : بازنشستگان گرانبها‌ترین دوران عمر خود را وقف خدمت به مردم کردند و در سخت‌ترین شرایط و با امکانات محدود همواره صادقانه در راه توسعه و خدمت به میهن اسلامی گام برداشتند.

وی از بازنشستگان به عنوان سرمایه های اصلی شرکت یاد کرد و افزود: دوران بازنشستگی فصل نوینی از زندگی و آغازی برای زندگی با شیوه ها و ایده های جدید است.

وی خاطرنشان کرد: زیباست که بیاموزیم رسیدن به بازنشستگی پایان راه نیست، بلکه آغاز و تولدی دوباره در تعامل زندگی است. انسان‌ها در مسیر زندگی برای رسیدن به زندگی ایده‌آل منزل‌های مختلفی را طی می‌کنند و بازنشستگی نیز یکی از این منازل است و نیروهای بازنشسته به عنوان چراغ راه نیروهای جدید شرکت هستند.

 در پایان، "الماس سنایی مطلق"، مدیرعامل شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون با اهدای لوح تقدیر، به رسم یادبود، سی سال خدمت و کار صادقانه بازنشستگان را مورد قدردانی قرار داد.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون
خبرنگار: علیرضا نیکزاد