از 9 کارمند بسیجی نمونه شرکت بهره‌برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون در شهرستان بهبهان تجلیل شد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، حجت الاسلام والمسلمین "علی طواف" امام جمعه موقت شهرستان بهبهان در این مراسم با اشاره به ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، حضرت اباعبداله الحسین (ع ) و یاران با وفایش گفت : سبک زندگی بمعنای انتخاب روش و شیوه صحیح برای زندگی که ضمن تامین خواسته های معنوی و مادی انسان، در نهایت زمینه های رضایت و خشنودی خداوند متعال را نیز فراهم آورد و این مهم جز با انتخاب الگویی جامع و حامل فضایل و ارزش ها در زندگی تحقق نخواهد پذیرفت. این الگوی متعالی در تاریخ پر شکوه اسلام موجود است، الگویی که به راستی راهبر و راهگشا بوده و همواره انسان را به سوی معیارها و ساختارهای وجودی خویش فرا می خواند.

وی با اشاره به اینکه تحقق سبک زندگی اسلامی یکی از ضرورت های اساسی برای رسیدن به تمدن نوین اسلامی است، افزود : فطرت و سرشت آدمی در همۀ ادوار تاریخ، اصول ثابت اخلاقی داشته و پذیرش انسان ها را نسبت به آنها نهادینه کرده است. هنگامی که قرآن به موحدان و حق جویان سفارش می کند که پیامبر گرامی اسلام را الگوی رفتاری خود قرار دهید(( و لکم فی رسول الله اسوة حسنة لمن کان یرجوا الله و الیوم الآخر و ذکر الله کثیراً )) زنان و مردان مسلمان باید از پیامبراکرم (ص ) الگو گرفته و اصول کلی رفتاری را از اول شخصیت بزرگ اسلام فرا بگیرند.

ایشان با بیان اینکه فضای مجازی مجموعه ی متنوعی از ابزارهای ارتباطی را در اختیار افراد قرار می دهد که اکثر این محتویات فضای مجازی با بسته حقیقی فاصله های زیادی به ارزش بی اعتمادی دارد ، خاطرنشان کرد: تاثیر فضای مجازی بر خانواده یکی از زمینه های مهم بروز نا هنجاری در خانواده هاست، محتویات فضای مجازی و خدمات ارائه شده در فضای مجازی موجب شده تا استفاده کنندگان اینترنت با تاثیرپذیری از جنبه های منفی آن انتظارات خود از جنبه های مختلف زندگی را بر خلاف واقعیت های موجود در فضای حقیقی تعریف کنند و همین امر تا حد زیادی زندگی واقعی آنها را تحت تاثیر قرار می دهد و تبعات بسیار زیانباری برای کودکان، نوجوانان و جوانان خواهد داشت.

حجت الاسلام والمسلمین طواف ضمن تشکر از مسولان برگزاری این همایش ، گفت: تجلیل از کارمند، تجلیل از انسان های شایسته ای است که برای خدمت به مردم به عنوان ولی نعمتان ما از هیچ تلاشی فروگذار نیستند و در کسب رضایت مردم تلاش بی وقفه دارند.

در این همایش از همکارانمان، "حسین احمدی"، "میثم پوراسماعیل"، "مهدی خلیلی"، "محمدرضا رهبر"،  "محمدغلام کاظمینی" ، "ناصر فضلی اصل"  ، "احسان آشتیانی" ، " محمد علی خواجه پور" و "رضا چنگلوایی مکان " به عنوان کارمندان نمونه بسیجی شرکت بهره برداری مارون قدردانی شد.

همایش تجلیل از کارمندان بسیجی نمونه ادارات با حضور امام جمعه موقت، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بهبهان، فرمانده بسیج ادارات، روسای ادارات و شرکت های شهرستان بهبهان در سالن اجتماعات دانشکده علوم پزشکی این شهرستان برگزار شد.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون
خبرنگار: علیرضا نیکزاد