مدیرعامل شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون از نصب و راه اندازی دکل مخابراتی 54 متری در محدوده آن مجموعه خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان ، " الماس سنایی مطلق " با بیان اینکه این دکل مخابراتی در هفته گردشگری و به همت اداره کل مخابرات در جاده دسترسی به پلاژ مارون نصب و راه اندازی شده است، گفت : این کار خداپسندانه و عام المنفعه با هدف سهولت ارتباط تلفنی و اینترنتی در منطقه پشت دریاچه مارون برای اهالی بومی در روستاهای همجوار سد مارون، ساختمان های کنترل پایداری سد، ورودی نیروگاه، تاج سد، میهمانان پلاژ و گردشگران و کوهنوردان انجام شد.

وی تعامل اداره مخابرات و شرکت بهره برداری مارون را در تحقق این مهم، ستودنی خواند و افزود: بهره برداری از ایستگاه BTS موبایل و پوشش اینترنت پرسرعت 3G از اول مهرماه سال جاری با پیگیری جدی و مستمر واحد برنامه ریزی و فناوری اطلاعات شرکت بهره برداری مارون نصب و راه اندازی گردید.

مدیرعامل شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون ابراز امیدواری کرد تا این مهم، باعث رونق هرچه بیشتر گردشگری و رضایت مندی مردم و اهالی منطقه شود.

 

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون
خبرنگار: علیرضا نیکزاد