به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، مدیرعامل شرکت بهره برداری مارون ضمن خیرمقدم و تبریک به فرزندان ممتاز علمی و فرهنگی ، گفت: این مراسم به مناسبت تقدیر از فرزندان عزیز کارکنان شرکت که توانسته‌اند در کنکور رتبه زیر 500 و همچنین در شانزدهمین دوره جشنواره سراسری قران و نماز فرزندان همکار وزارت نیرو در سال 1400 افتخار کسب کنند، تشکیل شد.

" الماس سنایی مطلق " با بیان اینکه این دانشجویان و دانش آموزان ممتاز ، مایه مباهات و سربلندی هستند، افزود : هدف از برگزاری این مراسم ایجاد انگیزه بیشتر و تشویق فرزندان جهت کسب دانش و علم آموزی و حضور بیشتر در مسابقات فرهنگی ـ ورزشی ، ترغیب دیگر دانش آموزان جهت تقویت روحیه مطالعه و کسب علم و همچنین تقدیر از حمایت‌ها و زحمات والدین آنها برگزار گردید.

 وی با اشاره به اینکه کسب موفقیت و رتبه در مقاطع مختلف تحصیلی اعم از کنکور و مسابقات فرهنگی و ورزشی به‌عنوان کاری ارزشمند مایه افتخار است که باید مورد توجه قرار بگیرد، تصریح کرد: کسب موفقیت در تحصیل و مسابقات مختلف فرهنگی ـ ورزشی کاری خوب و پسندیده است، اما همه ارکان و اساس زندگی محسوب نمی‌‌شود. در کنار رشد و پیشرفت تحصیلی و امور آموزشی و فرهنگی باید به مباحث اخلاقی چون تکریم بزرگان، احترام به خانواده و معلمان نیز توجه ویژه‌ای شود. امیدوارم شما فرزندان ممتاز، همانگونه که در حوزه‌های علمی و فرهنگی پیشرفت می‌کنید در زمینه‌های اخلاقی، رفتاری و احترام به دیگران نیز کوشا باشید.

در پایان این مراسم از فرزندان ممتاز کارکنان شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون که در زمینه علمی و فرهنگی شایسته تقدیر بودند ، تجلیل شد. 

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون