مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان تهیه و تدوین برنامه پنج ساله و استاندارد سازی فعالیت ها در قالب شاخص های ارزیابی را مهم ترین دستاورد سال گذشته این شرکت اعلام کرد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "محمد اسلامی" گفت: انجام پروژه های تعمیرات اساسی بویژه عملیات لایروبی آبگیر و حوضچه ایستگاه اصلی پمپاژ سبیلی، بازسازی بخش هایی از کانال اصلی شبکه کرخه شمالی و صدها کیلومتر لایروبی و عملیات بهره برداری، فنی و نگهداری و حفاظت از تاسیسات و تلاش همگانی در واحدهای مختلف ستادی، تامین مطمئن و مستمر آب کشاورزی و شُرب مناطق تحت پوشش را علیرغم کاهش شدید بارندگی ها به ارمغان آورد.

وی بازسازی ساختمان اپراتوری و حفاظت ایستگاه های پمپاژ فرعی سبیلی، جدول بندی و زیباسازی معابر کوی سوم شعبان دزفول و نیز نوسازی و تعمیرات زیربنایی اماکن اداری مجتمع های اداری سوم شعبان و چهارم خرداد شرکت را از دیگر فعالیت های برجسته برشمرد.

اسلامی، به تبدیل وضعیت شغلی بخشی از کارکنان پیمانی اشاره کرد و گفت: در سال 95 با همکاری سازمان آب و برق خوزستان به عنوان کارفرما، دغدغه شغلی 79 نفر از کارکنان پیمانی مرتفع و به نیروهای شرکتی تبدیل شدند.

وی مهم ترین اولویت های سال جدید شرکت را استاندارد سازی فعالیت ها، پایش و کنترل بر اساس برنامه پنج ساله و شاخص های ارزیابی تدوین شده عنوان کرد و افزود: تقویت نظام پیشنهادها، بازتعریف فرآیندهای کاری و سرعت در روند استفاده از مشارکت های مردمی در دستور کار سال 96 قرار دارد.

شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان در شبکه های دز و کرخه شمالی بیش از ۱۸ هزار مشترک دارد.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری ناحیه شمال
عکاس: مصطفی شریف
خبرنگار: مسعود پرموز