نمایندگان شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان با کسب 5 مدال طلا، 4 مدال نقره و 5 مدال برنز درچهارمین المپیاد ورزشی سازمان آب وبرق خوزستان و شرکت های طرف قرارداد به کار خود پایان دادند.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان  در این دوره از مسابقات در وزن های  مختلف رشته پرس سینه، "علی کردنژاد و اکبر کبابی" مدال طلا و "علی رضا تبرک" مدال برنز را کسب کردند.

همچنین در مسابقات دو استقامت" محمدعلی نادی رضو"در رده سنی ۴۵ تا ۵۵ سال و " رضا نیلی اردکانی"در رده سنی ۳۵ تا ۴۵ سال مدال طلا و " ناجی چنانی" مدال نقره و "فرشید غرباویان" مدال برنز رده سنی ۲۵ تا ۳۵ سال را کسب کردند.

در مسابقات دو سرعت "فرشید غرباویان" مدال طلا و "ناجی چنانی" در رده سنی ۲۰ تا ۳۰سال مدال نقره و "رضا نیلی" در  رده سنی ۳۰ تا ۴۰ سال مدال برنز را بدست آوردند.

این گزارش حاکیست در مسابقات شنای کرال سینه و قورباغه نیز "محمد چماچم" در رده سنی بالای 50 سال موفق به کسب دو مدال نقره و  "ایمان کرامت" در مقطع سنی زیر 35 سال به دو مدال برنز رسید.

چهارمین المپیاد ورزشی سازمان آب وبرق خوزستان و شرکت های طرف قرارداد، یادواره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به مناسبت دهه فجر در رشته های مختلف ورزشی در مجموعه ورزشی کوی بوستان اهواز در حال برگزاری است.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری ناحیه شمال
خبرنگار: مسعود پرموز