فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری شمال خوزستان  از تدارک برنامه های ویژه ماه مبارک رمضان جهت کارکنان و خانواده های آنان خبر داد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "مصطفی زاده دباغ" گفت: برنامه های امسال با توجه به خانه نشینی خانواده کارکنان، از کمیت و کیفیت بیشتری برخوردار است و سعی شده  از این فرصت جهت گسترش معارف قرآنی بهره گرفته شود.

وی در تشریح برنامه های پیش بینی شده در شورای فرهنگی این شرکت افزود: مسابقه ترتیل خوانی قرآن به شیوه غیر حضوری در چهار مقطع"کارکنان شرکت"  و خانواده های کارکنان شامل "ابتدائی"،"متوسطه اول" و "متوسطه دوم و دانشجو" در دو بخش خواهران و برادران برگزار می شود که با استفاده از داوران ممتاز قرآنی شهرستان دزفول، فایل های صوتی ارسالی، داوری خواهد شد.

زاده دباغ دیگر برنامه ویژه ماه رمضان را مسابقه کتابخوانی از کتاب تازه منتشر شده "فروردین 61"( خاطرات شهید حسین بیدخ) عنوان کرد و گفت: این کتاب با هماهنگی مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول چاپ شده و برای اولین بار با تخفیف ویژه در اختیار شرکت کنندگان در مسابقه قرار می گیرد.

دبیر شورای فرهنگی شرکت بهره برداری شمال خوزستان با اشاره به تاکید اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر ترویج قرآن و تفسیر آن خاطر نشان کرد: فایل های صوتی تفسیر آیات قرآن از سلسله بحث های تفسیری حجت الاسلام و المسلمین "محسن قرائتی" و گزیده سخنان علمای اخلاق هر روز در کانال مجازی روابط عمومی شرکت "همکار"  منتشر می شود.

زاده دباغ تاکید کرد: در این راستا ختم قرآن غیر حضوری از طریق ارسال شماره جزء انتخابی قرآن از دیگر برنامه های ویژه ماه مبارک رمضان امسال است.

به گفته وی برنامه های ویژه ماه مبارک رمضان برای همه کارکنان و خانواده های آنان شامل نیروهای شرکتی، پیمانی، روزمرد و خودروهای استیجاری برگزار می شود.

 

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از شبکه‌های آبیاری ناحیه شمال
عکاس: مصطفی شریف
خبرنگار: مسعود پرموز