بمناسبت ماه مبارک رمضان، مسابقات فوتبال ادارات شهرستان بهبهان برگزار و تیم فوتبال شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون به مقام قهرمانی رسید.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون از قهرمانی تیم فوتبال این شرکت درمسابقات جام رمضان خبر داد و گفت: این مسابقات به مناسبت ماه مبارک رمضان و با هدف ایجاد روحیه نشاط ، تندرستی و دوستی و تعامل در سطح ادارات شهرستان بهبهان به میزبانی شرکت بهره برداری مارون برگزار و با قهرمانی شرکت بهره برداری از سد،نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون در این رشته ورزشی، به کارخود پایان داد.

" علیرضا نیکزاد"  با بیان اینکه تیم فوتبال این شرکت با برنامه ریزی مناسب و منظم در طول ایام سال و همچنین توان مضاعف توانستند عنوان قهرمانی این مسابقات را از آن خود بنمایند به روحیه ورزشی و ورزش دوستی"محمدامین ایزدجو" مدیرعامل شرکت اشاره کرد و حمایت های همه جانبه ایشان در برگزاری این مسابقات ورزشی را مورد قدردانی قرار داد.

وی  با اشاره به اینکه کمیته فرهنگی ورزشی با همکاری دیگر واحدهای مرتبط و با برنامه ریزی مناسب توانست این مسابقات را در مدت 15 شب برگزار کند، خاطرنشان کرد: در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات، مدیرعامل، معاونان و مدیران واحدهای مختلف شرکت، کاپ های قهرمانی مسابقات فوتبال جام رمضان را به تیم های اول تا سوم این مسابقات اهدا کردند.

مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون با بیان این که قهرمانی مسابقات فوتبال جام رمضان سال 1398 به تیم شرکت بهره برداری مارون رسید، افزود: تیم کارکنان بیمارستان تامین اجتماعی، نائب قهرمان و تیم معلمان مدارس استثنایی شهرستان بهبهان به مقام سوم دست یافت. همچنین تیم فوتبال شهرداری بهبهان کاپ اخلاق این دوره از مسابقات را از آن خود نمود.

منبع: روابط عمومی شرکت بهره‌برداری از سد، نیروگاه و شبکه های آبیاری مارون
خبرنگار: علیرضا نیکزاد