تیم فوتسال سازمان آب و برق خوزستان در مسابقات سراسری وزارت نیرو، موفق به کسب نائب قهرمانی شد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، فینال دوازدهمین دوره مسابقات فوتسال برادران وزارت نیرو فیمابین تیم های هیات اردبیل و سازمان آب و برق خوزستان در اردبیل برگزار و تیم فوتسال سازمان آب و برق خوزستان، موفق به کسب نائب قهرمانی شد.

بر اساس این گزارش، تیم هیات اردبیل، متشکل از کارکنان صنعت آب و برق استان اردبیل در دیدار فینال این دوره از مسابقات با نتیجه ۲ بر ۱ توانست بر تیم سازمان آب و برق خوزستان غلبه و قهرمان این دوره از مسابقات شود.

در این دوره از مسابقات که با حضور ۳۵۰ ورزشکار و کادر فنی از سراسر کشور در قالب ۲۹ تیم برگزار شد، تیم فوتسال هیات اردبیل مقام قهرمانی و تیم فوتسال سازمان آب و برق خوزستان مقام نائب قهرمانی را از آن خود به ثبت رساندند.

در دیدار رده بندی، تیم فوتسال هیات گیلان با نتیجه ۴ بر ۰ بر تیم آب منطقه ای مازندران غلبه کرد و مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب کرد.

همچنین در پایان این دوره از مسابقات تیم نیروگاه گازی خراسان بعنوان تیم اخلاق و آقایان "حسین منصوری" از تیم هیات اردبیل و "محمدامین فیض بخش" از تیم سازمان آب و برق خوزستان هر کدام با زدن ۸ گل، بعنوان آقای گل این مسابقات برگزیده شدند.

 

در چند سال گذشته، سازمان آب و برق خوزستان در بخش ورزش کارمندی و کارگری جهش خیره کننده ای داشته است به طوری که در رشته‌های فوتسال، شنا، دوچرخه‌سواری، دو میدانی و آمادگی جسمانی، قهرمان بلامنازع وزارت نیرو بوده است.

این برای دومین سال پیاپی است که تیم فوتسال سازمان آب و برق خوزستان با مربیگری "پیام طالبی نیا" به فینال مسابقات فوتسال وزارت نیرو راه می یابد.

منبع: روابط عمومی سازمان آب و برق خوزستان
خبرنگار: حمید رضا علی پور