نشست خبری، مدیرعامل سد و نیروگاه کارون3 با خبرنگاران رسانه های دیداری و شنیداری و فعالان فضای مجازی برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان، "سید حمید صالحی"، ضمن گرامیداشت روز خبرنگار، با بیان این که خبرنگاران در عرصه های حساس کشوری برای اطلاع رسانی و آگاهی بخشی به جامعه و تعالی آن، صفحات زرینی از تاریخ را به نام خود ثبت کرده اند، تصریح کرد: اگر این قشر پرتلاش درصحنه نبودند ما امروز از داشتن تجربیات مکتوب و مصور در مورد وقایع هشت سال دفاع مقدس محروم بودیم.

وی با بیان اینکه هر روزی که برای روشنگری و آگاه سازی جامعه، تلاشی صورت گیرد روز خبرنگاراست خاطر نشان کرد: باید به ادامه دهندگان راه شهید بزرگوار "محمود صارمی" که در این مسیر به درجه شهادت نایل شد و این روز را بعنوان روز خبرنگار در تقویم ملی کشورمان ثبت کرد هم آفرین گفت.

"علی شاولی"، مدیر روابط عمومی شرکت مدیریت تولید و بهره برداری سد و نیروگاه کارون3، از بازدید خبرنگاران از نمایشگاه دایمی سد و نیروگاه و بخش های  فنی و مهندسی آن خبر داد و گفت در این بخش، خبرنگاران با توانمندی های صنعت سدسازی نیروهای متخصص ما آشنا شدند.

وی از استقبال مدعوین از این دیدار و بازدید نمایشگاه، خبر داد و گفت: پس از نشست، خبرنگاران با مطرح کردن سوالهای خود، جواب های کامل و جامع  را از مدیر عامل سد و نیروگاه کارون3 دریافت کردند.

 

منبع: روابط عمومی شرکت تولید و بهره‌برداری سد و نیروگاه کارون 3
عکاس: علی شاولی
خبرنگار: حمیدرضا علی پور
مؤلف: علی شاولی